text x
dsds
line x
line x
About Us - Yıldız Kalıp Plastik
Since 1997

Hakkımızda

Yıldız Kalıp Plastik

Plastik kalıp sektöründe 25 yılı aşkın deneyimi ile hizmet vermekte olan YILDIZ KALIP PLASTİK müşteri odaklı proje geliştirme ve tasarım yeteneğine sahiptir. Bunun sonucunda çalıştığı müşterilerinin çözüm ve stratejik ortağı olmuştur.

Kalıp üretiminde, müşteri memnuniyeti, kalite güvencesi, güncel bilgi birikimi ve son gelişim seviyesini temsil eden teknolojiden yararlanmak şirketin temel değerlerini oluşturmaktadır.

Çalıştığı firmalarla uzun soluklu çalışmayı hedefleyen YILDIZ KALIP PLASTİK bu hedefleri doğrultusunda; ELEKS , EMOF METAL , HMK ,GÜRTAŞ OTOMOTİV , ÜNÜVAR ELEKTRONİK , SELDA ELEKTRİK , RULOPAK , NOVA PROFOSYONEL , DİZY DUFT , AYTAC MAKİNA , ENERSAS VB. gibi firmalara uzun yıllardır plastik enjeksiyon kalıp üretimi hizmeti vermektedir.

Teknoloji ve hassasiyeti yüksek makine parkuru ve operatör hatalarını minimuma indiren sistemleri ile 1200x900x1000 mm kalıp büyüklüğü ve 4 ton ağırlığa kadar olan kalıpları dışarıya bağımlı kalmadan kendi bünyesinde üretmektedir.

 

Plastik enjeksiyonla kalıplanan ürünlerimiz arasında mobilya, araba parçaları, gıda ürünleri ve daha fazlası bulunur. Daha spesifik olarak:

Çatı menfezleri gibi inşaat ürünleri
Bardak veya tepsi gibi yiyecek ve içecek öğeleri
Modeller veya oyuncak mobilyalar dahil olmak üzere oyuncaklar
Uzaktan kumanda dış kısımları gibi elektronik muhafazalar
Araba tamponları gibi otomotiv parçaları
Kesici madde kapları gibi sağlık ürünleri

NELER BAŞARDIK

25 yıldır, şimdiye kadar oluşturulmuş en yenilikçi ve güvenilir plastik enjeksiyon makineleri  perakendeciliğinin standardını yükseltiyoruz.